
Каратали бронзові 7.2 см. Символи
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9070026
+380 (67) 486-08-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каратали бронзові 7.2 см. Символи
Індійські тарілочки — каратал. Цей ударний інструмент родом з Індії. Він не просто дарує дзвенний і вібрувальний звук, але, як описано в багатьох джерелах, може зруйнувати несприятливий емоційний фон людини, насичуючи внутрішній світ світлом і добром.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Індія |
| Довжина | 7.2 см |
| Висота | 2.3 см |
| Ширина | 7.2 см |
| Вага | 290 г |
| Мoдель | 9070026 |
| Наявність | 9991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

