
Віяло ручне сатинове Хвиля Червоний №9
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: od-27845
+380 (67) 486-08-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Віяло ручне сатинове Хвиля Червоний №9
Віяло – незамінний аксесуар у літню спеку. Бамбукова основа та сатин робить віяло легким та зручним у використанні. Віяло легко складається і займає зовсім небагато місця.
Для любителів інтер'єрної прикраси приміщень віялом, це віяло можна придбати разом із підставкою.
- Вага: 20 г
- Довжина 30 см
- Ширина 2.5 см
- Висота 22 см
- Матеріал Сатин, бамбук
Віяло – незамінний аксесуар у літню спеку. Бамбукова основа та сатин робить віяло легким та зручним у використанні. Віяло легко складається і займає зовсім небагато місця.
Для любителів інтер'єрної прикраси приміщень віялом, це віяло можна придбати разом із підставкою.
Вага: 20 г
Довжина 30 см
Ширина 2.5 см
Висота 22 см
Матеріал Сатин, бамбук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид віяла | Віяло-опахало |
| Колір | Червоний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Мoдель | 9280033 |
| Наявність | 100000 |
| Maтеріал | Сатин, бамбук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

