
Чиннамаста янтра для видалення перешкод Захисний талісман від захворювань та темних енергій
56 ₴
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: Gav-9070379
Чиннамаста янтра для видалення перешкод Захисний талісман від захворювань та темних енергій
Чиннамаста Янтра – для видалення темних енергій та перешкод. Янтра Чиннамаста корисна для духовного зростання та покращення сприйняття. Допомагає шукати вирішення проблем. Спосіб швидкого успіху у всіх починаннях. Чиннамаста Янтра дає перемогу над ворогами. Забезпечує стабільність як в особистому, так і професійному житті. Шрі Чиннамаста Янтра допомагає досягти душевного спокою та стабільності. Для подолання обмежень розуму. Видаляє погані вібрації, страх та стрес. Запобігає психічним та фізичним захворюванням. Захищає від недуг та покращує здоров'я. Приносить позитивний потік енергії.
Характеристики:
- Вага: 8 г
- Довжина 8 см
- Ширина 8 см
- Висота 0.01 см
- Матеріал Латунь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Латунь |
| Вага | 8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 8 см |
| Висота | 0.01 см |
| Ширина | 8 см |
| Мoдель | 9070379 |
| Наявність | 10000 |
| Maтеріал | Латунь |
- Ціна: 53 ₴

